Wakacje już za:

Sukcesy 2013/2014 PDF Drukuj Email
Wtorek, 15 Październik 2013 05:07

Urszula Alicja Ostrowska uczennica klasy 3 c została finalistką Ogólnopolskiego Konkursu "Losy Bliskich i losy Dalekich- życie Polaków w latach 1914- 1989" pisząc pracę na temat: "Na obcej ziemi".

************************************************************************************

Uczniowie PG 7 zajęli II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

************************************************************************************
Miło nam poinformować, że w finale wojewódzkim Konkursu Ortograficznego dla uczniów gimnazjów:

Agnieszka Turowska - zajęła I miejsce

Maciej Święcicki - zajął III miejsce

Hubert Nastały -otrzymał wyróżnienie

************************************************************************************

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2013/2014:

1. Maciej Święcicki kl. 2 c- Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
2. Hubert Nastały kl. 3 d- Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
3. Agnieszka Turowska kl. 3 d- Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

4. Hubert Nastały kl. 3 d- Wojewódzki Konkurs Matematyczny
5. Agnieszka Turowska kl. 3 d- Wojewódzki Konkurs Matematyczny
6. Jan Stanisław Kondracki kl. 3 d- Wojewódzki Konkurs Matematyczny
7. Maciej Święcicki kl. 2 c- Wojewódzki Konkurs Matematyczny
8. Agnieszka Sosnowska- Adamska kl. 3 a- Wojewódzki Konkurs Matematyczny
9. Piotr Romaniuk kl. 3 b- Wojewódzki Konkurs Matematyczny
10. Jakub Nazarkiewicz kl. 3 b- Wojewódzki Konkurs Matematyczny

11. Michał Trosko kl. 3e- Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

12. Urszula Alicja Ostrowska kl. 3 c- Wojewódzki Konkurs Historyczny
13. Jan Filip Szmurło kl. 2 e- Wojewódzki Konkurs Historyczny
14. Gabriel Ignaciuk kl. 3 a- Wojewódzki Konkurs Historyczny

15. Hubert Nastały kl. 3 d- Wojewódzki Konkurs Geograficzny

16. Anna Mazurenko kl. 3 b- Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego
17. Alina Warszycka kl. 3 b- Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

 

Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2013/2014:

1. Damian Kulfan kl. 3 d- Wojewódzki Konkurs Matematyczny
2. Przemysław Mateusz Ziuzia kl. 3 e- Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

3. Przemysław Samuk kl. 3 a- Wojewódzki Konkurs Fizyczny
4. Agnieszka Turowska kl. 3 d- Wojewódzki Konkurs Fizyczny

************************************************************************************

 I MIEJSCE w VI Finale Ogólnopolskiej Gimnazjady Strzeleckiej KPN – 30 Drużynowo Chłopców

I MIEJSCE w VI Finale Ogólnopolskiej Gimnazjady Strzeleckiej PPN – 30 Drużynowo Chłopców

I MIEJSCE w  Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w aerobiku rekreacyjnym

************************************************************************************

Osiągnięcia ze strzelectwa sportowego:

I miejsce zespołowo chłopców w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej

I miejsce zespołowo dziewcząt w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej

I miejsce drużynowo chłopców w pistolecie pneumatycznym w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej

II miejsce drużynowo dziewcząt w pistolecie pneumatycznym w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej

I miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w strzelectwie chłopców

II  miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w strzelectwie dziewcząt 

Międzywojewódzkie  Mistrzostwa Młodzików

Pistolet szybkostrzelny

2 miejsce- Leonczuk Damian kl. 3 A
3 miejsce- Leonczuk Kamil kl. 2 A

Ppn 30

2 miejsce- Szewc Kinga kl. 3 A
3 miejsce- Samuk Przemysław kl. 3 A

Kpn 30

1 miejsce- Chojnowski Rafał kl. 3 A

Pistolet sportowy część dokładna

2 miejsce- Szewc Kinga kl. 3 A
2 miejsce- Baciocha Marcin kl. 2 A

Pistolet sportowy część szybka

2 miejsce- Szewc Kinga kl. 3 A
3 miejsce- Leonczuk Kamil kl. 2 A

Karabin sportowy 40 leżąc

1 miejsce- Kuć Maciej kl. 3 A
3 miejsce- Bretner Szymon kl. 3 A

Karabin sportowy 3x10

1 miejsce- Kuć Maciej kl. 3 A
2 miejsce-  Chojnowski Rafał kl. 3 A
3 miejsce- Lisowski Łukasz kl. 2 A

 Mistrzostwa Polski Młodzików

Złoty medal w konkurencji- karabin pneumatyczny 30- Chojnowski Rafał kl. 3 A

Brązowy medal w konkurencji- karabin sportowy 3 x 10- Kuć Maciej kl. 3 A

Memoriał Patryka Jakubowskiego

Kpn 30

2 miejsce- Borowska Gabriela kl. 2 A
3 miejsce-  Kozubska Gabriela kl. 2 A
1 miejsce-  Chojnowski Rafał kl. 3 A
2 miejsce-  Lisowski Łukasz kl. 2 A

Ppn 30

1 miejsce-Szewc Kinga kl.– 3 A
2 miejsce-  Kobylińska Magdalena kl. 2 A

Memoriał Jurka Piechowskiego

Kpn 30

1 miejsce- Piętka Diana kl. 2 A
3 miejsce- Borowska Gabriela kl. 2 A
1 miejsce- Chojnowski Rafał kl. 3 A
3 miejsce- Kuć Maciej kl. 3 A

Ppn 30

1 miejsce-Szewc Kinga kl. 3 A
2 miejsce- Kobylińska Magdalena kl. 2 A
2 miejsce- Samuk Przemysław kl. 3 A

Kpn 20

2 miejsce- Rudzewicz Jakub kl. 1 A

Ppn 20

1 miejsce- Prószyńska Joanna kl. 1 A
3 miejsce- Olszańska Monika kl. 1 A
2 miejsce- Turosiński Piotr kl. 1 A
3 miejsce- Konopka Piotr kl. 1 A

************************************************************************************

 Informujemy, że do etapu wojewódzkiego dostali się następujący uczniowie:

  Wojewódzki Konkurs Geograficzny:

1. Hubert Nastały kl. 3 d

 Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego:

1. Maciej Święcicki kl. 2 c
2. Hubert Nastały kl. 3 d
3. Agnieszka Turowska kl. 3 d

Wojewódzki Konkurs Matematyczny:

1. Hubert Nastały kl. 3 d
2. Agnieszka Turowska kl. 3 d
3. Damian Kulfan kl. 3 d
4. Jan Stanisław Kondracki kl. 3 d
5. Maciej Święcicki kl. 2 c
6. Agnieszka Sosnowska- Adamska kl. 3 a
7. Piotr Romaniuk kl. 3 b
8. Jakub Nazarkiewicz kl. 3 b

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego:

1. Przemysław Mateusz Ziuzia kl. 3 e
2. Michał Trosko kl. 3e


Wojewódzki Konkurs Historyczny:

1. Urszula Alicja Ostrowska kl. 3 c
2.
Jan Filip Szmurło kl. 2 e
3.
Gabriel Ignaciuk kl. 3 a

 

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego:

1. Anna Mazurenko kl. 3 b
2. Alina Warszycka kl. 3 b

Wojewódzki Konkurs Fizyczny:

1. Przemysław Samuk kl. 3 a
2. Agnieszka Turowska kl. 3 d

 

************************************************************************************

III miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w szachach chłopców.

 ************************************************************************************

Publiczne Gimnazjum nr 7 uzyskało tytuł: Szkoła Odkrywców Talentów oraz nasza szkoła należy do: Klubu Szkół Uczących się.

 *****************************************************************************************************

Z przyjemnością informujemy, że do etapu rejonowego Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dostali się następujący uczniowie:

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej:

1. Monika Niechoda kl. 3 d


Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego:


1. Przemysław Mateusz Ziuzia kl. 3 e
2. Michał Trosko kl. 3e

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego:

1. Maciej Święcicki kl. 2 c
2. Hubert Nastały kl. 3 d
3. Agnieszka Turowska kl. 3 d

Wojewódzki Konkurs Matematyczny:

1. Hubert Nastały kl. 3 d
2. Agnieszka Turowska kl. 3 d
3. Damian Kulfan kl. 3 d
4. Jan Stanisław Kondracki kl. 3 d
5. Maciej Święcicki kl. 2 c
6. Agnieszka Sosnowska- Adamska kl. 3 a
7. Piotr Romaniuk kl. 3 b
8. Jakub Nazarkiewicz kl. 3 b
9. Tomasz Sierko kl. 3 b
10. Łukasz Lasota kl. 3

Wojewódzki Konkurs Biologiczny:

1. Julia Maria Gwacka kl. 3 e
2. Urszula Tałałaj kl. 2 e

3. Jan Filip Szmurło kl. 2 e

Wojewódzki Konkurs Historyczny:

1. Urszula Alicja Ostrowska kl. 3 c
2. Jan Filip Szmurło kl. 2 e

3. Gabriel Ignaciuk kl. 3 a

Wojewódzki Konkurs Chemiczny:

1. Jakub Nazarkiewicz kl. 3 b
2. Agnieszka Turowska kl. 3 d
3. Mateusz Baniel kl. 3 b

Wojewódzki Konkurs Geograficzny:

1. Hubert Nastały kl. 3 d

Wojewódzki Konkurs Fizyczny:

1. Przemysław Samuk kl. 3 a
2. Agnieszka Turowska kl. 3 d

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego:

1. Maciej Purta kl. 2 e

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego:

1. Anna Mazurenko kl. 3 b
2. Alina Warszycka kl. 3 b

Wojewódzki Konkurs Języka Białoruskiego:

1. Tomasz Muśko kl. 3 b
2. Tomasz Żuk kl. 2 b

Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego:

 1. Szymon Trochimczyk kl. 3 b

***************************************************************************************************

 Wincenty Chociej z kl. 3d - 2 miejsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Moje bezpieczne wakacje 2013"

***************************************************************************************************

II miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w szachach chłopców

Zmieniony: Wtorek, 10 Czerwiec 2014 16:02
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!