Wakacje już za:

Sukcesy 2012/2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 08 Październik 2012 14:34

Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku 2012/2013:

1. Dominika Bućko kl. 3c- język polski
2. Piotr Gierda kl. 3d- język polski
3. Agnieszka Turowska kl. 2d- język polski
4. Aleksandra Koniuch kl. 3 b- język białoruski
5. Daria Wappa kl. 3 b- język białoruski
6. Jana Krasowska kl. 3 b- język białoruski
7. Daria Dożynko kl. 3 b- język białoruski
8. Jan Mikołajczyk kl. 3 e- język angielski
9. Tomasz Sierko kl. 2 b- język angielski
10. Marek Smolarczyk kl. 3 d- język angielski
11. Maciej Święcicki kl. 1 c- język angielski
12. Daria Wappa kl. 3 b- język angielski
13. Elena Parmonik kl. 3 b- język rosyjski
14. Jana Krasowska kl. 3 b- język rosyjski
15. Agnieszka Turowska kl. 2d- biologia 
16. Jan Mikołajczyk kl. 3e- biologia 
17. Piotr Gierda kl. 3d- matematyka 
18. Marek Smolarczyk kl. 3d- matematyka 
19. Aleksandra Sztabkowska kl. 3e- matematyka
20. Aleksandra Sztabkowska kl. 3 e- chemia
21. Aleksandra Hubar kl. 3 d- chemia
22. Aleksandra Michniewicz kl. 3 f- fizyka
23. Jan Filip Szmurło kl. 1 e- historia
24. Konrad Zalewski kl. 3 d- historia
25. Aleksandra Koniuch kl. 3 b- historia
26. Róża Trybulska kl. 3 c- geografia
27. Aleksandra Sztabkowska kl. 3 e- geografia
28. Dominika Bućko kl. 3 c- geografia
29. Dominika Woroszyło kl. 3 c- język francuski 
30. Szymon Trochimczyk kl. 2 b- język francuski
31. Sebastian Dołęga kl. 3 d- informatyka
32. Tomasz Kubala kl. 3 f- wiedza obywatelska i ekonomiczna 
33. Agnieszka Taradejna kl. 3 e- wiedza obywatelska i ekonomiczna 

****************************************** 

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku 2012/2013:

1. Dominika Bućko kl. 3c- język polski
2. Piotr Gierda kl. 3d- język polski
3. Agnieszka Turowska kl. 2d- język polski
4. Elena Parmonik kl. 3 b- język rosyjski
5. Jana Krasowska kl. 3 b- język rosyjski
6. Agnieszka Turowska kl. 2d- biologia 
7. Aleksandra Hubar kl. 3 d- chemia
8. Jan Filip Szmurło kl. 1 e- historia
9. Konrad Zalewski kl. 3 d- historia
10. Tomasz Kubala kl. 3 f- wiedza obywatelska i ekonomiczna 
11. Aleksandra Koniuch kl. 3 b- język białoruski
12. Daria Wappa kl. 3 b- język białoruski
13. Daria Dożynko kl. 3 b- język białoruski
14. Piotr Gierda kl. 3d- matematyka 
15. Marek Smolarczyk kl. 3d- matematyka 
16. Aleksandra Sztabkowska kl. 3e- matematyka
17.Dominika Woroszyło kl. 3 c- język francuski 
18. Aleksandra Michniewicz kl. 3 f- fizyka
19. Róża Trybulska kl. 3 c- geografia
20. Dominika Bućko kl. 3 c- geografia
21. Jan Mikołajczyk kl. 3 e- język angielski
22. Marek Smolarczyk kl. 3 d- język angielski
23. Daria Wappa kl. 3 b- język angielski
24. Sebastian Dołęga kl. 3 d- informatyka

******************************************  

 II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Rowerowa Szkoła”, edycja 2012/2013

******************************************   

Maciej Święcicki kl. 1 c - 1. miejsce w Małym Finale (etap wojewódzki) ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny

Piotr Gierda kl. 3 d - 2. miejsce w Małym Finale (etap wojewódzki) ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny

Maciej Święcicki z 1 c - wyróżnienie w finale Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny we Wrocławiu- 8-9 marca 2013 r.

Maciej Święcicki z 1 c - I miejsce w XIV Podlaskich  Mistrzostwach w Ortografii - 15 kwietnia 2013 r. (konkurs zorganizowany przez V Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku) 

Wyróżnienie w II edycji Konkursu Recytatorskiego im. Adama Mickiewicza "Między dawnymi i młodszymi laty" - Paulina Łukaszewicz kl. III a

Joanna Pasiuk z kl. 3 c- wyróżnienie w II Literackim Wojewódzkim Konkursie Literackim  "Artur Grottger słowem malowany" zorganizowanym przez Liceum Plastyczne w Supraślu  

******************************************  

Karolina Szarkowska kl. 3e – 1 miejsce  w Wojewódzkim konkursie zorganizowanym przez Towarzystwo Zapobiegania Tonięciom i Ratowania Tonących „Bezpieczeństwo nad wodą w okresie zimy” w kategorii hasło

Marta Stankiewicz kl. 3e – 2 miejsce  w Wojewódzkim konkursie zorganizowanym przez Towarzystwo Zapobiegania Tonięciom i Ratowania Tonących „Bezpieczeństwo nad wodą w okresie zimy” w kategorii hasło

Piotr Babulewicz kl. 3b – 3 miejsce  w Wojewódzkim konkursie zorganizowanym przez Towarzystwo Zapobiegania Tonięciom i Ratowania Tonących „Bezpieczeństwo nad wodą w okresie zimy” w kategorii hasło

Aleksandra Michniewicz kl. 3f -1 miejsce  w Wojewódzkim konkursie zorganizowanym przez Towarzystwo Zapobiegania Tonięciom i Ratowania Tonących „Bezpieczeństwo nad wodą w okresie zimy” w kategorii wiersz

Julia Skowrońska kl. 3b - 2 miejsce  w Wojewódzkim konkursie zorganizowanym przez Towarzystwo Zapobiegania Tonięciom i Ratowania Tonących „Bezpieczeństwo nad wodą w okresie zimy” w kategorii wiersz

Krzysztof Sosnowski-Adamski kl. 3d – 2 miejsce  w Wojewódzkim konkursie zorganizowanym przez Towarzystwo Zapobiegania Tonięciom i Ratowania Tonących „Bezpieczeństwo nad wodą w okresie zimy” w kategorii wiersz 

****************************************** 

Elena Parmonik kl. 3b - 2 miejsce w Konkursie Mistrz Gramatyki Języka Rosyjskiego 2013

II miejsce w VI Igrzyskach w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych z Białoruskim Językiem Nauczania

Julita Tymoszewicz kl. 3b  - 1 miejsce - w etapie centralnym Konkursu recytatorskiego w języku białoruskim "Ojczyste słowo" 

****************************************** 

Urszula Ostrowska kl. 2c - finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego „Losy Bliskich i losy Dalekich- życie Polaków w latach 1914- 1989”

******************************************

                  * SUKCESY SPORTOWE *

******************************************

Szymon Trochimczuk kl. 2b - 1 miejsce w biegu na 1500 m  

*********************

II miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w szachach chłopców

********************* 

I miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w aerobiku rekreacyjnym dziewcząt 

****************************************** 

Gimnazjada miasta Białegostoku w LA:

III miejsce w skoku dal Julita Kotowska

V miejsce w skoku w dal Patrycja Dunaj

III  miejsce w skoku dal Łukasz Lewczuk

VII miejsce w skoku dal Michał Trosko

XI miejsce w biegu na 100 m Patrycja Dunaj

IX miejsce w biegu na 100 m Filip Mikulski

XIV miejsce w biegu na 600m Martyna Pietruczuk

VIII miejsce sztafeta dziewcząt

II miejsce w biegu na 1000m Szymon Trochimczyk

X miejsce w rzucie oszczepem Przemysław Owieczko

******************************************

IX miejsce w skoku w dal Julita Kotowska w XIV Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego

****************************************** 

VI miejscew Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w pływaniu dziewcząt

******************************************

                  * SUKCESY STRZELECKIE *

******************************************

I miejsce na V Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców 

****************************************** 

I miejsce drużyny dziewcząt w eliminacjach strefowych do Podlaskiej Gimnazjady Strzeleckiej

I miejsce drużyny chłopców w eliminacjach strefowych do Podlaskiej Gimnazjady Strzeleckiej  

*********************

Memoriał Jurka Piechowskiego

- Szewc Kinga I miejsce ppn 30

- Lewczuk Łukasz I miejsce ppn 30

- Wojciech Filipiuk III miejsce ppn 30

- Jarczewska Agata III miejsce ppn 40

- Dziekońska Paulina I miejsce kpn 40

- Staniszewska Karolina III miejsce kpn 40

- Chojnowski Rafał I miejsce kpn 30

- Kuć Maciej II miejsce kpn 30

- Bretner Szymon III miejsce kpn 30

********************* 

Memoriał Patryka Jakubowskiego

- Dziekońska Paulina I miejsce kpn 30

- Chojnowski Rafał II miejsce kpn 30

- Szewc Kinga II miejsce ppn 30

*********************

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

- Kozłowska Aneta II miejsce ksp 40 l

- Chojnowski Rafał II miejsce ksp 3x10

- Kuć Maciej III miejsce ksp 40 l

- Wróblewski Arkadiusz III miejsce psp cz. szybka

********************* 

I miejsce w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej Chłopców 

I miejsce w VIII Podlaskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej Dziewcząt  

********************* 

I miejsce w V Gimnazjadzie Strzeleckiej w konkurencji drużynowej - dziewcząt

I miejsce w V Gimnazjadzie Strzeleckiej w konkurencji drużynowej - chłopców

*********************  

 

Zmieniony: Wtorek, 02 Lipiec 2013 18:42
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!