Wakacje już za:

Sukcesy 2011/2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 18 Luty 2012 12:09

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2011/2012:
1. Daria Wappa kl. 2 b- język białoruski
2. Aleksandra Koniuch kl. 2 b- język białoruski
3. Julia Sawicka kl. 3 b- język białoruski
4. Julia Sawicka kl. 3 b- język niemiecki
5. Julita Jakociuk kl. 3 b- język niemiecki
6. Jan Mikołajczyk kl. 2 e- język angielski
7. Katarzyna Gulko kl. 3 d- język angielski
8. Ewa Bociąga kl. 3 d- język angielski
9. Joanna Cudowska kl. 3 c- język angielski
10. Michał Mieszkuniec kl. 3 c- język angielski
11. Ewelina Bosko kl. 3 d- język angielski
12. Katarzyna Gulko kl. 3 d- język francuski
13. Daria Wappa kl. 2 b- język polski
14. Ewa Grabek kl. 3 e- język polski
15. Ewa Bociąga kl. 3 d- język polski
16. Bartosz Michał Cybulski kl. 2 d- matematyka
17. Tomasz Kaczmarek kl. 3 c- matematyka
18. Dominika Gorbacz kl. 3 c- biologia
19. Michał Mieszkuniec kl. 3 c- biologia
20. Dominika Gorbacz kl. 3 c- historia
21. Michał Mieszkuniec kl. 3 c- chemia
22. Tomasz Kaczmarek kl. 3 c- informatyka
23. Marcin Adamczuk kl. 2 c- informatyka
24. Jan Mikołajczyk kl. 2 e- informatyka
25. Marek Smolarczyk kl. 2 d- informatyka
26. Sonia Gazeau kl. 3 d- chemia

*********************

Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2011/2012:
1. Daria Wappa kl. 2 b- język białoruski
2. Aleksandra Koniuch kl. 2 b- język białoruski
3. Julia Sawicka kl. 3 b- język białoruski
4. Katarzyna Gulko kl. 3 d- język francuski
5. Julia Sawicka kl. 3 b- język niemiecki
6. Julita Jakociuk kl. 3 b- język niemiecki
7. Dominika Gorbacz kl. 3 c- historia
8. Jan Mikołajczyk kl. 2 e- język angielski
9. Katarzyna Gulko kl. 3 d- język angielski
10. Ewa Bociąga kl. 3 d- język angielski
11. Ewa Grabek kl. 3 e- język angielski
12. Joanna Cudowska kl. 3 c- język angielski
13. Michał Mieszkuniec kl. 3 c- język angielski
14. Kamila Bobrzycka kl. 3 c- język angielski
15. Ewelina Bosko kl. 3 d- język angielski
16. Dominika Gorbacz kl. 3 c- biologia
17. Michał Mieszkuniec kl. 3 c- biologia
18. Magdalena Brud kl. 3 e- język polski
19. Daria Wappa kl. 2 b- język polski
20. Ewa Grabek kl. 3 e- język polski
21. Ewa Bociąga kl. 3 d- język polski
22. Bartosz Michał Cybulski kl. 2 d- matematyka
23. Marcin Adamczuk kl. 2 c- matematyka
24. Ewelina Bosko kl. 3 d- matematyka
25. Joanna Cudowska kl. 3 c- matematyka
26. Piotr Gierda kl. 2 d- matematyka
27. Tomasz Kaczmarek kl. 3 c- matematyka
28. Marek Smolarczyk kl. 2 d- matematyka
29. Adrianna Stankiewicz kl. 3 a- matematyka
30. Wiktoria Ustymowicz kl. 3 d- matematyka
31. Michał Mieszkuniec kl. 3 c- chemia
32. Sonia Gazeau kl. 3 d- chemia
33. Tomasz Kaczmarek kl. 3 c- informatyka
34. Marcin Adamczuk kl. 2 c- informatyka
35. Jan Mikołajczyk kl. 2 e- informatyka
36. Marek Smolarczyk kl. 2 d- informatyka

*********************

 Elena Parmonik kl. 2b - 3 miejsce w Konkursie "Mistrz Gramatyki Języka Rosyjskiego 2012" i 3 miejsce w Konkursie recytatorskim w języku białoruskim "Ojczyste słowo" - etap rejonowy.

*********************

Martyna Mucha kl. 3b – 1 miejsce, Kamil Połonowski kl. 3e – 2 miejsce, Martyna Pietruczuk kl. 1a – 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Złota Jesień” (PG17).

********************* 

Joanna Pasiuk kl. 2c – 1 miejsce, Karolina Krupa kl. 2c – 2 miejsce, Dominika Woroszyło kl. 2c – 3 miejsce w I Jesieni Talentów 2011 – Konkurs poetycki „Z inspiracji Księdza Jana”.

********************* 

Anna Kamińska kl. 3b – finalistka konkursu Wojewódzkiego zorganizowanego przez Białowieski Park Narodowy „Bioróżnorodność i formy ochrony przyrody”.

********************* 

Ewelina Bosko kl. 3d - 1 miejsce w IV edycji ogólnopolskiej akcji w szkołach zorganizowanej przez Stowarzysznie "Droga i Bezpieczeństwo" pod hasłem "Wypadki na drogach  - porozmawiajmy" za wiersz "Cisza" dotyczący bezpieczeństwa w pojeździe.

*********************

Ewa Grabek kl. 3 e, Elżbieta Zajko kl. 3 b, Sylwia Nikołajuk kl. 3 c, Michał Grudziński- Plata kl. 3 c, Dominika Woroszyło kl. 2 c, Róża Trybulska kl. 2 c i Weronika Paszko kl. 3 b- laureaci Konkursu Zespołów Wokalnych „Akolada”.

*********************

Ewa Grabek kl. 3 e, Elżbieta Zajko kl. 3 b, Sylwia Nikołajuk kl. 3 c oraz zespół taneczny przygotowujący się w ramach projektu „Taniec i śpiew moją pasją”- Złote Pasmo w Przeglądzie Zajęć Pozalekcyjnych.

*********************

Daniela Rzeszot kl. 2 d- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Angielskiej

*********************

Elżbieta Zajko kl. 3 b- II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Angielskiej

*********************

Ewa Grabek kl. 3 e- wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Angielskiej

*********************

 Julia Gwacka kl. 1 e, Małgorzata Czuro kl. 1 a, Tomasz Olchowik kl. 1 d- zakwalifikowali się do I Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Muzyce

*********************

Róża Trybulska kl. 2 c- laureatka VIII Konkursu Geograficznego „Kontynenty Świata”- Ameryka Południowa

*********************

Kamil Połonowski kl. 3e - wyróżnienie w VII edycji konkursu recytatorskiego "Francophonie Poetique 2012". więcej: http://neo.uwb.edu.pl/?p=3396

*********************

Małgorzata Nabrzeska kl. 3b - I miejsce w IX Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Karola Wojtyły

*********************

Agnieszka Turowska kl. 1d - laureatka Wojewodzkiego Konkursu Ortograficznego;

*********************

Agnieszka Turowska kl. 1d -II miejsce w finale wojewódzkim VIII Gimnazjady Polonistycznej oraz tytuł Mistrza Ortografii 

*********************

Tomasz Kaczmarek kl. 3c, Wiktoria Ustymowicz kl. 3d – Wyróżnienie w IV Konkursie Matematycznym Politechniki Białostockiej w kategorii gimnazjum.

*********************

Tomasz Olchowik kl. 1d, Małgorzata Czuro kl. 1a – Laureaci I Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Muzyce

*********************

Julia Gwacka kl. 1e – Finalistka I Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Muzyce

*********************

Ewa Grabek (nasza absolwentka) otrzymała wyróżnienie medalem Diligentiae dla najpilniejszych uczniów oraz stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku w dziedzinie twórczości artystycznej. 

********************* 

******************************************

                  * SUKCESY SPORTOWE *

******************************************

STRZELECTWO

*********************

 I miejsce w drużynie chłopców w Eliminacjach Grupy Centralnej do VI Podlaskiej Gimnazjady Strzeleckiej

*********************

II miejsce w drużynie dziewcząt w Eliminacjach Grupy Centralnej do VI Podlaskiej Gimnazjady Strzeleckiej

*********************

I miejsce w kategorii Chłopców w VI Podlaskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej.

*********************

II miejsce w kategorii Dziewcząt w VI Podlaskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej.

*********************

I miejsce drużynowo chłopcy w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej

*********************

I miejsce Paweł Porwisiak w finale ogólnopolskich zawodów „Strzelanie w sieci” - karabin pneumatyczny

*********************

II miejsce Paulina Dziekońska w finale ogólnopolskich zawodów „Strzelanie w sieci” - karabin pneumatyczny

*********************

II miejsce Julia Sinkiewicz w finale ogólnopolskich zawodów „Strzelanie w sieci” - karabin pneumatyczny

*********************

III miejsce Michał Kulesza w ogólnopolskich zawodach „Złota krócica” w konukrencji pistolet sportowy 30+30

*********************

 

*********************

POZOSTAŁE SUKCESY SPORTOWE

*********************

III miejsce w pływaniu w mieście – sztafeta dziewcząt

*********************

II miejsce szachy w mieście - dziewczęta

*********************

V miejsce w pływaniu w mieście- sztafeta chłopców

*********************

X miejsce w siatkówce w mieście- chłopcy

*********************

IX miejsce w tenisie stołowym w mieście- dziewczęta

*********************

XV miejsce w tenisie stołowym  w mieście- chłopcy

*********************

II Miejsce dziewcząt w aerobiku rekreacyjnym w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego 

*********************

Zmieniony: Wtorek, 23 Kwiecień 2013 16:22
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!