Wakacje już za:

Sukcesy 2010/2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 02 Wrzesień 2010 17:01

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
w roku szkolnym 2010/2011:

1. Aleksandra Koniuch- język białoruski
2. Daria Wappa- język białoruski
3. Igor Korniluk- język białoruski
4. Olga Mazuruk- język białoruski
5. Magdalena Szarkowska- matematyka
6. Sylwia Truszkowska- matematyka
7. Karolina Monika Pawelczyk – język niemiecki
8. Lidia Piekarska- język niemiecki
9. Julia Sawicka- język niemiecki
10. Nina Wawrzeniuk- język niemiecki
11. Magdalena Szarkowska- fizyka
12. Mateusz Sanejko- fizyka
13. Sylwia Truszkowska- fizyka
14. Natalia Maria Kulesza- biologia
15. Katarzyna Gulko – język angielski
16. Jan Jakub Szerszunowicz – język angielski
17. Ewa Bociąga – język angielski
18. Magdalena Szarkowska- chemia
19. Jan Jakub Szerszunowicz- język polski
20. Katarzyna Gulko- język polski
21. Ewelina Bosko- język polski
22. Katarzyna Gulko- język francuski
23. Wiktoria Ustymowicz- plastyka
24. Tomasz Nastały- historia

********************* 

Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
w roku szkolnym 2010/2011:

1. Katarzyna Gulko- język francuski
2. Aleksandra Koniuch- język białoruski
3. Daria Wappa- język białoruski
4. Igor Korniluk- język białoruski
5. Olga Mazuruk- język białoruski
6. Hanna Valashchuk- język białoruski
7. Magdalena Szarkowska- matematyka
8. Karolina Monika Pawelczyk- matematyka
9. Sylwia Truszkowska- matematyka
10. Tomasz Kaczmarek- matematyka
11. Karolina Monika Pawelczyk - język polski
12. Jan Jakub Szerszunowicz- język polski
13. Katarzyna Gulko- język polski
14. Ewelina Bosko- język polski
15. Karolina Monika Pawelczyk – język niemiecki
16. Lidia Piekarska- język niemiecki
17. Julia Sawicka- język niemiecki
18. Nina Wawrzeniuk- język niemiecki
19. Magdalena Szarkowska- fizyka
20. Mateusz Sanejko- fizyka
21. Sylwia Truszkowska- fizyka
22. Natalia Maria Kulesza- biologia
23. Ewa Bociąga- język angielski
24. Katarzyna Gulko- język angielski
25. Tomasz Nastały- język angielski
26. Magdalena Szarkowska- język angielski
27. Jan Jakub Szerszunowicz- język angielski
28. Nina Wawrzeniuk- język angielski
29. Tomasz Nastały- historia
30. Konrad Marceli Tyszka- historia
31. Magdalena Szarkowska- chemia
32. Magda Krasowska- chemia
33. Wiktoria Ustymowicz- plastyka
34. Mateusz Sanejko- informatyka

*********************

Izabela Rogucka 3b - wyróżnienie 1 stopnia na szczeblu krajowym w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tęcza".

*********************

Magdalena Szarkowska 3b - 2 miejsce w III Podlaskim Konkursie Matematycznym Politechniki Białostockiej.

*********************

Katarzyna Gulko kl. 2d - ”Poliglota 2011” - 1 miejsce w konkursie wojewódzkim w kategorii język angielski i język francuski.

*********************

Joanna Pasiuk kl. 1c - 1 miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Ocalić od zapomnienia” pod hasłem „Ja Konstanty, syn Konstantego”.

*********************

Katarzyna Gulko kl. 2d - Mistrz Ortografii w Gimnazjadzie Polonistycznej.

*********************

Katarzyna Gulko kl. 2d – 1 miejsce w Gimnazjadzie Polonistycznej.

*********************

Katarzyna Gulko kl. 2d - 1 miejsce w VI Konkursie Recytacji Francophone Poétique.

*********************

Igor Korniluk kl. 3f – 3 miejsce w wojewódzkim konkursie wiedzy o kulturze Wielkiej Brytanii i USA.

*********************

Gabriela Anna Busłowska kl. 3f – 4 miejsce w wojewódzkim konkursie wiedzy o kulturze Wielkiej Brytanii i USA.

*********************

Ewa Grabek kl. 2e i Gabriela Anna Busłowska kl. 3f  - 6 miejsce w wojewódzkim konkursie z gramatyki języka angielskiego organizowanego przez WSFiZ w Białymstoku „Master of Grammar”

*********************

Konkurs Kangur Matematyczny 2011

Magdalena Szarkowska

klasa

3b

-

1

miejsce w województwie

Tomasz Nastały

klasa

3c

-

4

miejsce w województwie

Piotr Gierda

klasa

1d

-

7

miejsce w województwie

Tomasz Kaczmarek

klasa

2c

-

8

miejsce w województwie

Aleksandra Sztabkowska

klasa

1e

-

11

miejsce w województwie

Ewelina Bosko

klasa

2d

-

12

miejsce w województwie

Marcin Adamczuk

klasa

1c

-

19

miejsce w województwie

Patryk Czerech

klasa

2b

-

21

miejsce w województwie

Krzysztof Sosnowski-Adamski

klasa

1d

-

22

miejsce w województwie

Karolina Pawelczyk

klasa

3c

-

24

miejsce w województwie

Jan Szerszunowicz

klasa

3c

-

25

miejsce w województwie

Adrianna Stankiewicz

klasa

2a

-

25

miejsce w województwie

Dominik Okuniewski

klasa

1d

-

27

miejsce w województwie

Sylwia Truszkowska

klasa

3f

-

29

miejsce w województwie

Julia Karpuk

klasa

3f

-

30

miejsce w województwie

 

*********************

Nasi absolwenci: Paulina Pietrzyk, Piotr Krajewski i Piotr Zaremba otrzymali stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku za wyniki i osiągnięcia w nauce.
Katarzyna Bielkiewicz (nasza absolwentka) otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku w dziedzinie twórczości artystycznej.
Maciej Stankiewicz (również absolwent) otrzymał wyróżnienie medalem Diligentiae dla najpilniejszych uczniów.

*********************

I miejsce w Eliminacjach Grupy Centralnej do V Podlaskiej Gimnazjady Strzeleckiej-dziewczęta
I miejsce w Eliminacjach Grupy Centralnej do V Podlaskiej Gimnazjady Strzeleckiej-chłopcy
I miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w szachach chłopców
II miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w szachach dziewcząt

*********************

I miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w tenisie stołowym – dziewczęta
III miejsce w XV Ogólnokrajowym Turnieju Piłki koszykowej Młodzieży prawosławnej.

*********************

I miejsce drużynowe w kategorii dziewcząt w Podlaskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej – etap wojewódzki 
II miejsce drużynowe w kategorii chłopców  w Podlaskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej – etap wojewódzki

*********************

III miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w szachach chłopców.
III miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w szachach dziewcząt.

*********************

III miejsce w Gimnazjadzie Miasta Białegostoku w pływaniu. Sztafeta Chłopców.

********************* 

I miejsce drużynowo w kategorii chłopców w III Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej
III miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt  w III Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej

*********************  

I Miejsce w Otwartych Drużynowych Mistrzostwach Miasta Gimnazjów w szachach. Białystok 03.02.20110r.

*********************

Przemysław Raubo kl II b. - finalista III Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy o Zawodach (zorganizowanym przez Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku)

*********************

Izabella Bielecka kl. III a - III miejsce w konkursie "Moja pasja - początkiem drogi do kariery" (zorganizowanym przez Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku)

*********************

Jan Jakub Szerszunowicz – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1683. Od Obertyna do Wiednia”.

*********************

„Złote pasmo” na Przeglądzie Zajęć Pozalekcyjnych dla kabaretu „Cebula” w kategorii grup teatralnych.

*********************

Jan Jakub Szerszunowicz – laureat konkursu „Różnorodność biologiczna i formy ochrony przyrody” organizowanego przez Białowieski Park Narodowy.

*********************

Katarzyna Gulko – II miejsce w Gimnazjadzie Humanistycznej, Mistrz Ortografii – Gimnazjada Humanistyczna.

********************* 

„ Złote, srebrne, brązowe pasmo” w Przeglądzie Zajęć Pozalekcyjnych. Daniela Rzeszot – złote pasmo.

*********************

Katarzyna Gulko – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytacji Utworów (j. francuski).

*********************

Katarzyna Gulko, Kamila Gryko, Magdalena Szarkowska – finalistki Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego.

*********************

Julita Nikołajuk – II miejsce w konkursie recytatorskim „Ojczyste słowo”.

*********************

Nina Wawrzeniuk – III miejsce w konkursie recytatorskim „Ojczyste słowo”.

*********************

Jan Mikołajczyk kl. I e, Katarzyna Gulko kl. II d, Ewelina Bosko kl. II – dyplom laureata w ogólnopolskim konkursie Multitest 2010 z języka angielskiego.

*********************

Katarzyna Gulko – II miejsce w konkursie z wiedzy o Wielkiej Brytanii „What Do You Know About The United Kingdom?” organizowanym przez AJO Queen.

*********************

Michał Sakowicz 1b, Mikołaj Wojciuk 1b, Mateusz Korolczuk 2b – I miejsce drużynowo w konkursie międzyszkolnym „Co w samochodzie piszczy?”

*********************

Mateusz Korolczuk – I miejsce indywidualnie w konkursie międzyszkolnym „Co w samochodzie piszczy?”

*********************

Mikołaj Wojciuk – II miejsce indywidualnie w konkursie międzyszkolnym „Co w samochodzie piszczy?”

*********************

Zmieniony: Czwartek, 09 Czerwiec 2011 09:58
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!