Wakacje już za:

Sukcesy 2017/2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 14 Luty 2018 10:35
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

język polski:
Małgorzata Sebestjaniuk kl. 3 c

matematyka:
Barbara Łukianiuk kl. 3 b
Małgorzata Sebestjaniuk kl. 3 c
 
historia:
Damian Leszczuk kl. 3 e
Michał Wnorowski kl. 3 f

chemia:
Piotr Dunaj kl. 3 d
 
język angielski:
Aleksandra Grochowska kl. 3 f
Małgorzata Sebestjaniuk kl. 3 c
 
język białoruski:
Zofia Koniuch kl. 3 b
Łukianiuk Barbara kl. 3 b
 
Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

wiedza obywatelska i ekonomiczna:
Małgorzata Andruszkiewicz kl. 3 d

matematyka:
Mateusz Jankowski kl. 2 c

chemia:
Dawid Jakub Szutko kl. 3a

język angielski:
Barbara Łukianiuk kl. 3 b

język rosyjski:
Dominik Hnidko kl. 2 e

język białoruski:
Anna Ruta Korniluk kl. 3 b
Wiktoria Zofia Piekarska kl. 2 b
 

Inne konkursy:

Język  polski

Michał Wnorowski z klasy 3f - I miejsce w kategorii gimnazjów w XIX Podlaskich Mistrzostwach  w Ortografii  -  op. Urszula Sztabelska – Kopa

Języki  obce  

język francuski, język angielski: Wojewódzki Konkurs Językowy  Poliglota 2018
finalistka Julia Krzymińska kl 3a   -  op. Jolanta Kulesza,  Małgorzata Grycel,  Beata Jankowska - Kulesza

język angielski,  język niemiecki:  Wojewódzki Konkurs  Językowy  Poliglota 2018

wyróżnienie w finale etapu wojewódzkiego otrzymała  Barbara Łukianiuk  kl. 3b
– op.  Katarzyna Jachnik,  Beata Jankowska - Kulesza,  Małgorzata Grycel

język angielski,  język niemiecki: Wojewódzki Konkurs  Językowy  Poliglota 2018

finalistka  Karolina Zalewska kl. 3d  -  op. B. Jankowska - Kulesza,  M. Grycel, 
K. Zwierzyński

 

Język białoruski,  język rosyjski    -  op.  Elżbieta Rudkowska

Konkurs recytatorski  w języku białoruskim „OJCZYSTE SŁOWO”

Etap rejonowy:

 I miejsce – Wiktoria Zofia Piekarska kl. II b;

II miejsce –  Natalia Sawicka kl. III b

Etap wojewódzki:

I miejsce – Wiktoria Zofia Piekarska kl. II b;

wyróżnienie – Natalia Sawicka kl. III b

Dyktando w języku białoruskim:

I miejsce - Klaudia Golińska kl. III b;  II miejsce - Wiktoria Zofia Piekarska kl. II b

Konkurs plastyczny "Moja mała ojczyzna"  nagrodzone: Anna Ruta Korniluk kl. III b, Natalia Sawicka  kl. III b

IV miejsce w XI Igrzyskach w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych z Białoruskim Językiem Nauczania.

II miejsce PG 7 w III Zawodach Strzeleckich dla Szkół z Dodatkowym Nauczaniem Języka Białoruskiego zorganizowanych przez PG 7.

Udział uczennicy Klaudii Golińskiej w warsztatach dziennikarskich na zaproszenie  białoruskiego tygodnika „Niva” - „Spotkania Zorki”.

Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Języka Rosyjskiego: finalista  Dominik Hnidko kl. II e

Mistrz Gramatyki Języka Rosyjskiego : wyróżnienie   Dominik Hnidko kl. II e

Szkolny Konkurs Mistrz Gramatyki Języka Rosyjskiego klasy I  X LO

I miejsce Artem Bagiński

II miejsce Klaudia Szymkowska

III miejsce Julia Sikorska

"Dyktando 2018" konkurs wewnątrzszkolny - poziom gimnazjum:

I miejsce uzyskał Olaf Dymiński

II miejsce uzyskał Maksymilian Jodłowski

III  miejsce uzyskała Julia Krzymińska

 

Historia  

Damian Leszczuk - III miejsce w wojewódzkim konkursie Mikołaj Kopernik i jego czasy; 
-  op.  Barbara Kuczyńska

Michał Wnorowski - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie Mikołaj Kopernik i jego czasy;
-  op.  Barbara Kuczyńska

Gabriela Stoma -  wyróżnienie w wojewódzkim konkursie Mikołaj Kopernik i jego czasy;
-  op.  Barbara Kuczyńska

Matematyka

Michał Kulfan 3f  wyróżnienie w "Kangurze Matematycznym" -  op. Agnieszka Rybołowicz

Małgorzata Sebestjaniuk 3c wyróżnienie w "Kangurze Matematycznym" -  op.  Katarzyna Niemancewicz

Osiągnięcia chóru szkolnego 2017/2018       -  op.  Joanna Kruk

Udział w Miejskim Kolędowaniu.  Kościół Farny - styczeń 2018

Złoty dyplom podczas Przeglądu Pieśni Patriotycznych w ramach projektu edukacyjno-muzycznego ,,Rozśpiewany Białystok"

Osiągnięcia solistów:

Wyróżnienie  w Wojewódzkim Konkursie piosenki angielskiej zorg. przez Zespół Szkół Technicznych w Białymstoku -  Wiktoria i Gabriela Piekut

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie plastycznym ,,Białystok wczoraj, dziś i jutro" 
-  Zofia Paszkiewicz i Ewa Maliszewska

Osiągnięcia strzelców      - op. Arkadiusz Timofiejuk

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Białystok 17 – 19.09.17

Pistolet szybkostrzelny 30

1. m.  Tylenda Mikołaj

2. m.  Nikołajuk Arkadiusz

3. m. Stankiewicz Jakub

Pistolet sportowy 30 część dokładna

1. m.  Kulesza Julia

3. m.  Chojnowski Gabriel

Pistolet sportowy 30 część szybka

1. m.  Kulesza Julia

3. m.  Kowalewski Szymon

Pistolet pneumatyczny 30

3. m.  Chojnowski Gabriel

Karabin sportowy 3x10

1. m.  Matwiejuk Zofia

Mistrzostwa Polski Młodzików, Zielona Góra 28.09 – 1.10.2017

Karabin sportowy 40 l.

1.m.   Matwiejuk Zofia

Memoriał Patryka Jakubowskiego, Białystok 13 – 15.10.17

3.m.  Chojnowski Gabriel

VIII Otwarte Mistrzostwa Międzynarodowe KS LOK Wigry - Suwałki 24-25.02.18

Pistolet  pneumatyczny

1.m.   Chojnowski Gabriel

2. m.   Tarachanowicz Sebastian

3. m.   Stankiewicz Jakub

XI Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie Młodzików i Juniorów Młodszych „Zlot Orlików”
Siedlce,  15 – 18.03.18

Pistolet pneumatyczny

1.m.  Chojnowski Gabriel

Karabin pneumatyczny

2.m.  Chojnowski Michał

Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego   23-25.03.2018, Wasilków

Karabin pneumatyczny

2.m.  Chojnowski Michał

Pistolet pneumatyczny

3.m.  Kowalewski Szymon

XI Ogólnopolska Gimnazjada Strzelecka  27-28.03.2018, Kołobrzeg

Karabin pneumatyczny

2.m.   Drużyna dziewcząt w składzie:  Marta Karpienia,  Izabela  Łuszczewska, Zofia Matwiejuk

2.m.  Drużyna chłopców w składzie:   Maksymilian Jodłowski,   Michał  Chojnowski, Jakub Kowalski

Pistolet pneumatyczny

1.m.  Drużyna w składzie:  Szymon  Kowalewski,    Gabriel  Chojnowski, Sebastian Tarachanowicz

Otwarte ogólnopolskie zawody strzeleckie - mistrzostwa LOK Tarnów, 12 – 13 05.18

Pistolet pneumatyczny

1.m.  Chojnowski Gabriel

3.m.  Tarachanowicz Sebastian

Pistolet sportowy 30+30

1.m.   Chojnowski Gabriel

Karabin sportowy 3x20

1.m.  Chojnowski Michał

Puchar Bydgoszczy 25 – 27.05.18

Karabin pneumatyczny

2.m.  Chojnowski Michał

Karabin sportowy 3x20

1.m.  Chojnowski Michał

Pistolet sportowy 30+30

2.m.  Tarachanowicz Sebastian

Pistolet pneumatyczny

1 Chojnowski Gabriel

 

Wychowanie fizyczne  

IMS z LA (w mieście)  Igrzyska Młodzieży Szkolnej

dziewczęta:  op. Agnieska  Sadowska

Daria Kasperuk (600 m )  – V m

Anastazja Dobrzycka (oszczep) – V m

Marta Walesiuk (1000 m) – VIII m

chlopcy:  op. Renata Gontowska

Kamil Truchel  (1000 m) – II m

Maciej Dąbrowski  (2000 m) – III m

Grzegorz Kuźniecow  (skok w dal) – IV m

Kacper Pawluczenia  (pchniecie kulą) – VII m

IMS w łyżwiarstwie szybkim  (w województwie) op. Małgorzata  Sobolewska

chłopcy: IV m 

Kacper Milewski,  Maciej Dąbrowski,  Michał Ejsmont,  Tomasz Radlowski

IMS w piłce nożnej (w mieście) op. Retana  Gontowska

chłopcy: IV m

Tomasz Jurczak,  Krzysztof Kostin,  Kamil Truchel,  Michał Kulfan,  Tomasz Radlowski,  Kacper Milewski,  Kacper Pawluczenia,  Pawel Polak,  Jakub Kossakowski

IMS w pływaniu dziewczęta:   Martyna Minkiewicz (styl klasyczny)  -  VII m  op.  Renata  Gontowska   /  Małgorzata  Sobolewska

XI Igrzyska w Pilce Siatkowej Dziewcząt Szkól Gimnazjalnych z Białoruskim Językiem Nauczania   -  IV m    op.  Elżbieta Rudkowska  /  Małgorzata  Sobolewska

 

Turystyka  i  bezpieczeństwo w ruchu drogowym    op. Irena Sokół

- 1. miejsce w eliminacjach wojewódzkich XLVI Ogólnopolskiego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK - drużyna w składzie: Julia Grabowska 3d, Natalia Zyśkowska 3d
i Julia Potapo 3e (udział w finale centralnym - 14 miejsce na 16 drużyn wśród amatorów
i profesjonalistów);

- 1. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - finał powiatowy - Miasto Białystok - drużyna w składzie: Zofia Matwiejuk 3a, Tomasz Jurczak 3f, Jakub Modzelewski 3e (w finale wojewódzkim 7 miejsce na 17 zespołów / Igor Kuźniecow 2f za Zosię Matwiejuk -  zawody strzeleckie)

- 1. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - finał powiatowy - Miasto Białystok w kategorii indywidualnej Zofia Matwiejuk.

- XXV konkurs  plastyczno - literacki "Bezpieczeństwo nad wodą w okresie lata 2018" zorganizowany  przez Towarzystwo Zapobiegania Tonięciom i Ratowania Tonących pod honorowym patronatem m.in. Podlaskiego Kuratora Oświaty i Wojewody Podlaskiego

Laureaci:

Urszula Łempicka,  Julia Hapunik,  Gabriela Żukowska,  Joanna Półtorak,  Piotr Dunaj,  Zuzanna Żuk, Gabriela Stoma,  Anna Cieloszczyk,  Barbara Łukianiuk,  Milena Fiedorczuk,  Julia Krzymińska,  Klaudia Golińska,  Martyna Zapolska,  Aleksandra Mojsa,  Szymon Kowalewski,  Marta Karpienia,  Zofia Matwiejuk.

Wyróżnienia:

Małgorzata Sebestjaniuk, Martyna Kloza, Julia Grzywa.

 

Doradztwo  zawodowe op. Renata   Grygorowicz

- XIII edycja konkursu zorganizowanego przez Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego pt.: „Plan Kariery”

I miejsce Olga Masłowiecka  3c

II miejsce Gabriela Jakociuk  3b

III miejsce Weronika Łukaszewicz  3c

wyróżnienia : Marta Karpienia  3a,  Dawid Szutko  3a,  Wikoria Najda  3b

- konkurs  zorganizowany przez Lokalne Centrum Doradztwa Zawodowego pt.: „Moja pasja początkiem drogi do kariery”

II miejsce   Natalia Sawicka  3b

III miejsce   Marta Czarnecka  3e

wyróżnienia:  Daniel Lipski  3c,  Dorota Nicewicz  3c 
Zmieniony: Piątek, 12 Październik 2018 22:03
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!