Wakacje już za:

Sukcesy 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 14 Luty 2017 11:49
Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2016/2017:
 
Barbara Łukianiuk kl. 2 b- wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Jakub Michał Zimodro kl. 3 d- wojewódzki Konkurs Chemiczny
Jakub Naruk kl. 3 b- wojewódzki Konkurs Matematyczny
Ewa Ratasiewicz kl. 3 d- wojewódzki Konkurs Matematyczny
Weronika Stachurska kl. 3 d- wojewódzki Konkurs Matematyczny
Ewa Ratasiewicz kl. 3 d- wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Zofia Koniuch kl. 2 b- wojewódzki Konkurs Języka Białoruskiego
Barbara Łukianiuk kl. 2 b- wojewódzki Konkurs Języka Białoruskiego


Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2016/2017:

Klaus Konrad Lindemann kl. 3 d- wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Małgorzata Andruszkiewicz kl. 2 d- wojewódzki Konkurs z Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Patrycja Cylwik kl. 3 c- wojewódzki Konkurs z Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Aleksandra Dubowska kl. 3 d- wojewódzki Konkurs Chemiczny
Piotr Bosko kl. 3 b- wojewódzki Konkurs Historyczny
Jakub Michał Zimodro kl. 3 d- wojewódzki Konkurs Historyczny
Maja Zuzanna Janusz kl. 3 d- wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
**********************************************************************************
Do stopnia wojewódzkiego  Konkursu Języka Polskiego  dostali się następujący uczniowie:
Barbara Łukianiuk kl. 2 b

Do stopnia wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego  dostali się następujący uczniowie:
Klaus Konrad Lindemann kl. 3 d

Do stopnia wojewódzkiego Konkursu Języka Białoruskiego  dostali się następujący uczniowie:
Zofia Koniuch kl. 2 b
Barbara Łukianiuk kl. 2 b
  
Do stopnia wojewódzkiego Konkursu z Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej  dostali się następujący uczniowie:
Małgorzata Andruszkiewicz kl. 2 d
Patrycja Cylwik kl. 3 c

Do stopnia wojewódzkiego Konkursu Chemicznego  dostali się następujący uczniowie:
Aleksandra Dubowska kl. 3 d
Jakub Michał Zimodro kl. 3 d

Do stopnia wojewódzkiego Konkursu Historycznego  dostali się następujący uczniowie:
Piotr Bosko kl. 3 b
Jakub Michał Zimodro kl. 3 d
  
Do stopnia wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego  dostali się następujący uczniowie:
Maja Zuzanna Janusz kl. 3 d
 
Ewa Ratasiewicz kl. 3 d

Do stopnia wojewódzkiego Konkursu Matematycznego  dostali się następujący uczniowie:

Jakub Naruk kl. 3 b
Ewa Ratasiewicz kl. 3 d
Weronika Stachurska kl. 3 d
 
**********************************************************************************
SUKCESY SPORTOWE
 
I miejsce w turnieju piłki nożnej szkół gimnazjalnych ku pamięci Żołnierzy Wyklętych - dyplom
 
**********************************************************************************
SUKCESY STRZELECKIE
 
I miejsce drużynowo chłopców (Grupa Centralna) w Miejskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej  
 
I miejsce drużynowo dziewcząt (Grupa Centralna) w Miejskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej  
 
**********************************************************************************

I miejsce w XI Podlaskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej - pistolet drużynowo dziewcząt

I miejsce w XI Podlaskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej - pistolet drużynowo chłopców

II  miejsce w XI Podlaskiej Gimnazjadzie Strzeleckiej - karabin drużynowo chłopców

**********************************************************************************

Osiągnięcia artystyczne  w II semestrze

1. Udział solistów w Wojewódzkim Konkursie piosenki walentynkowej  

2. Udział solistów w Wojewódzkim Konkursie piosenki angielskiej zorg. przez Szkołę metalowo-drzewną w Białymstoku.

     I miejsce – Julia Dmochowska

3.Koncert  chórów zrzeszonych  w programie ,,Rozśpiewany Białystok” muzyki religijnej w kościele św. Kazimierza  podczas obchodów Dni Nauki i Sztuki w Białymstoku.

4.Osiągnięcia  Zofii Paszkiewicz z kl.I B

-na poziomie międzynarodowym:

 XIII  Międzynarodowy Konkurs Plastyczny  „MÓJ PAMIĘTNIK"  Z dziennika młodego podróżnika zorg. Przez Galerię Ślendzińskich w Białymstoku.

NAGRODA

-osiągnięcia na poziomie wojewódzkim:

 IX  Edycja Wojewódzkiego Konkursu   Plastycznego „ Jesteśmy jednym światem” zorg. Przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku oraz Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Białymstoku

NAGRODA

 „Zwierzę niechciane - zwierzę  kochane" w  ramach IX Forum Młodych Ekologów.

I MIEJSCE         -

Międzyszkolny konkurs plastyczny  „Z Inspiracji Księdza Jana” VI Jesień Talentów 

NAGRODA

 - Ogólnopolski Konkurs Malarsko –  Literacki „Moje krajobrazy” praca zakwalifikowana na wystawę         Supraśl, 2017r. 

**********************************************************************************

 

Zmieniony: Czwartek, 22 Czerwiec 2017 13:55
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!