Wakacje już za:

Sukcesy 2015/2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 08 Wrzesień 2015 08:25
Konkurs recytatorski w języku białoruskim „OJCZYSTE SŁOWO”
Etap rejonowy:
I miejsce – Daria Rudczuk kl. III b
II miejsce – Natalia Sawicka kl. I b
Etap wojewódzki:
wyróżnienie – Daria Rudczuk kl. III b
************************************************************************************  
43 Konkurs „Piosenka Białoruska”
Etap rejonowy:
I miejsce – Zofia Koniuch – śpiew, Barbara Łukianiuk – gitara  kl. I b
************************************************************************************  
II miejsce w IX Igrzyskach w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych z Białoruskim Językiem Nauczania
Skład drużyny:
Romaniuk Klaudia kl. II a
Twardowska Dominika kl. III c
Julia Półtorak kl. II c
Girejko Julia kl. II c
Skiba Gabriela kl. III d
Pankiewicz Magdalena kl. III d
Skreczko Karolina kl. II c
Cylwik Patrycja kl. II c
Janus Aleksandra kl. III e
************************************************************************************  
III Miejskim Konkursie Piosenki Rosyjskiej „Пусть музыка играет”
I miejsce – Klaudia Golińska i Zofia Koniuch kl. I b
************************************************************************************  
III Edycja Wojewódzkiego Konkursu „Влюбиться в Россию”
I miejsce – Marta Parfieniuk kl. III d
II miejsce – Magdalena Wasyluk kl. III d 
************************************************************************************  
Emilia Niedźwiecka z 3C zajęła 3. miejsce w konkursie zorganizowanym przez IV Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku " Bliżej Norwida 2016" w kategorii literackiej interpretacji myśli Cypriana Kamila Norwida
 
************************************************************************************  
W tym roku szkolnym stypendia Prezydenta Miasta Białegostoku w dziedzinie twórczości artystycznej z naszej szkoły otrzymali następujący uczniowie:
Julia Dmochowska z klasy 2 E
Maciej Borys z klasy 2 C
Weronika Banel z klasy 2 B
Tymoteusz Cyrkun- absolwent naszego gimnazjum
Natomiast Kinga Gołąbiewska (również nasza absolwentka) otrzymała wyróżnienie medalem Diligentiae dla najpilniejszych uczniów.

************************************************************************************ 

Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016:

wiedza o społeczeństwie:

Olszańska Monika kl. 3 a

język angielski:

Rutkowska Agata kl. 2 e

Skreczko Karolina kl. 2 c

język polski:

Czarniecka Aleksandra kl. 3 a

język rosyjski:

Anchimiuk Aleksander kl. 2 c

Golińska Klaudia kl. 1b

Sacharczuk Paulina kl. 3 d

język białoruski:

Koniuch Zofia kl. 1 b

Łukianiuk Barbara kl. 1 b

Sawicka Natalia kl. 1 b

Informatyka

Kulesza Jakub kl. 3 e

Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016:

geografia:

Kozłowski Michał kl. 3 d

język białoruski:

Korniluk Anna Ruta kl. 1 b

************************************************************************************ 

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

wiedza o społeczeństwie:

Olszańska Monika kl. 3 a

język angielski:

Rutkowska Agata kl. 2 e

Skreczko Karolina kl. 2 c

język polski:

Czarniecka Aleksandra kl. 3 a

geografia:

Kozłowski Michał kl. 3 d

język rosyjski:

Anchimiuk Aleksander kl. 2 c

Golińska Klaudia kl. 1b

Sacharczuk Paulina kl. 3 d

język białoruski:

Koniuch Zofia kl. 1 b

Korniluk Anna Ruta kl. 1 b

Łukianiuk Barbara kl. 1 b

Sawicka Natalia kl. 1 b

Informatyka

Kulesza Jakub kl. 3 e

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

************************************************************************************ 

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

wiedza o społeczeństwie:

Olszańska Monika kl. 3 a 

język francuski:

Mackiewicz Maja kl. 2 e

Nowak Sylwia kl. 2 e

język angielski:

Rutkowska Agata kl. 2 e

Skreczko Karolina kl. 2 c

język polski:

Czarniecka Aleksandra kl. 3 a

Gregorczuk Kinga kl. 3 e

Janus Aleksandra kl. 3 e

Kadysz Piotr kl. 3 a

Nicewicz Jacek kl. 3 a

Szpica Gabriela kl. 3 a

matematyka:

Gregorczuk Kinga kl. 3 e

Jaroszuk Natalia kl. 3 d

Pietrzycki Mateusz Jakub kl. 3 a

chemia:

Jaroszuk Natalia kl. 3 d

Szpica Gabriela kl. 3 a

Zimodro Jakub Michał kl. 2 d

historia:

Zimodro Jakub Michał kl. 2 d

geografia:

Kozłowski Michał kl. 3 d

fizyka:

Jaroszuk Natalia kl. 3 d

język niemiecki:

Lewandowski Mateusz kl. 3 d

Lindemann Klaus Konrad kl. 2 d

Szpica Gabriela kl. 3 a

język rosyjski:

Anchimiuk Aleksander kl. 2 c

Golińska Klaudia kl. 1 b

Sacharczuk Paulina kl. 3 d

język białoruski:

Koniuch Zofia kl. 1 b

Korniluk Anna Ruta kl. 1 b

Łukianiuk Barbara kl. 1 b

Sawicka Natalia kl. 1 b

Informatyka

Kulesza Jakub kl. 3 e

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy! 

************************************************************************************ 

SUKCESY SPORTOWE

************************************************************************************ 

Osiągnięcia uczniów klas sportowych w roku szkolnym 2015/2016.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 

Białystok 11-13.09.2015

 Pistolet szybkostrzelny 30 strzałów- młodzicy:

I miejsce - Turosiński Piotr

Pistolet pneumatyczny 30 strzałów – młodzicy:

II miejsce -  Sadowski Paweł

III miejsce -  Jaroszuk Jakub

Pistolet pneumatyczny 30 strzałów – młodziczki: 

      III miejsce -  Olszańska Monika

Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna – młodzicy:

I miejsce - Konopka Piotr

Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna – młodziczki:

I miejsce - Bujko Noemi

II miejsce - Prószyńska Joanna

III miejsce Chuczun Aleksandra

Pistolet sportowy 30 strzałów część szybka – młodziczki:

I miejsce - Bujko Noemi

 III miejsce - Sosińska Sandra

Karabin sportowy 40 strzałów – młodzicy:

  III miejsce - Kosior Patryk

Karabin sportowy 40 strzałów – młodziczki:

     I miejsce - Zwoleńska Zuzanna

Karabin sportowy 3x10 strzałów – młodziczki:

II miejsce - Zwoleńska Zuzanna

 

Memoriał Patryka Jakubowskiego

Białystok 10-11.10.2015

 

Pistolet pneumatyczny 30 strzałów – młodzicy:

 III miejsce - Konopka Piotr

Pistolet pneumatyczny 30 strzałów – młodziczki:

     III miejsce - Kobylińska Natalia

 

Podlaska Gimnazjada Strzelecka

Białystok 25.02.2016

 

Pistolet pneumatyczny 30 strzałów drużynowo:

     I miejsce – dziewczęta – Bujko Noemi

Kozłowska Aleksandra

Kulesza Julia

      I miejsce – chłopcy – Baturo Adam

Konopka Piotr

Sadowski Paweł

Karabin pneumatyczny 30 strzałów drużynowo:

        II miejsce chłopcy – Kosior Patryk

                                            Mielech Jakub

                                            Zińczuk Sebastian

         II miejsce dziewczęta – Zwoleńska Zuzanna

                                                   Janczyńska Sylwia

                                                   Seweryn Wiktoria

Pistolet pneumatyczny 30 strzałów indywidualnie chłopcy:

      I miejsce – Sadowski Paweł

      III miejsce – Baturo Adam

Pistolet pneumatyczny 30 strzałów indywidualnie dziewczęta:

  II miejsce – Kozłowska Aleksandra

Karabin pneumatyczny 30 strzałów indywidualnie chłopcy:

  II miejsce – Kosior Patryk

Karabin pneumatyczny 30 strzałów indywidualnie dziewczęta:

II miejsce – Zwoleńska Zuzanna

 

Ogólnopolska Gimnazjada Strzelecka

Białystok 31.03.2016

Pistolet pneumatyczny 30 strzałów drużynowo:

     II miejsce – dziewczęta – Bujko Noemi

      Kozłowska Aleksandra

      Kulesza Julia

II miejsce – chłopcy – Baturo Adam

      Pugacewicz Mateusz

      Sadowski Paweł

Otwarte Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie
juniorów młodszych i młodzików w strzelectwie sportowym
 28-29.05.2016r. Tarnów

 

Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna – młodziczki:

III miejsce – Aleksiejuk Magdalena

Pistolet sportowy 30 strzałów część dokładna – młodzicy:

III miejsce – Sadowski Paweł

Pistolet sportowy 30 strzałów część szybka – młodziczki:

I miejsce – Aleksiejuk Magdalena

Pistolet sportowy 30 strzałów część szybka – młodzicy:

III miejsce - Pugacewicz Mateusz

Pistolet pneumatyczny 30 strzałów – młodziczki:

III miejsce – Kulesza Julia

Pistolet pneumatyczny 30 strzałów – młodzicy:

      II miejsce – Sadowski Paweł

 

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

 

Dwóch uczniów klasy IIIa uzyskało kwalifikacje do startu w tegorocznej Olimpiadzie Młodzieży. Są to: Piotr Konopka i Patryk Kosior.

************************************************************************************ 
Zmieniony: Czwartek, 16 Czerwiec 2016 13:13
 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!