Wakacje za:

Nauczyciele


Dyrekcja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 10 Marzec 2009 16:15

Dyrektor

mgr Urszula Sztabelska-Kopa (j.polski)

 

Wicedyrektor

mgr Małgorzata Sokół (historia)

Zmieniony: Piątek, 13 Marzec 2009 18:35
 
Wychowawcy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 28 Sierpień 2009 16:12

I a Halina Stawnicka

I b Monika Panasewicz

I c Wanda Kulesza

I d Teresa Sołoguba

I e Jolanta Cimochowska

I f Renata Gontowska

 

II a Maria Stankiewicz

II b Elżbieta Rudkowska

II c Beata Jankowska- Kulesza

II d Mirosław Kubala

II e Agnieszka Sadowska

II f Anna Kościuk- Suchocka

 

III a Dorota Łukaszewicz 

III b Tamara Jakoniuk

III c Barbara Kuczyńska

III d Ewa Werder

III e Jolanta Kulesza

 

 

Zmieniony: Wtorek, 30 Sierpień 2016 15:35
 
Kadra PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 13 Listopad 2015 13:37
Zmieniony: Poniedziałek, 10 Październik 2016 11:15
 
Nauczyciele PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 28 Sierpień 2009 16:08

nauczyciele przedmiotów:

Język polski
Jolanta Kobierska
Anna Kościuk-Suchocka
Dorota Łukaszewicz
Urszula Sztabelska-Kopa
Ewa Werder

Historia
Barbara Kuczyńska
Agnieszka Raubo
Małgorzata Sokół
Halina Stawnicka

Wos
Małgorzata Sokół
Halina Stawnicka

Język angielski
Jolanta Cimochowska
Beata Jankowska-Kulesza
Jolanta Kulesza
Monika Panasewicz
Teresa Sołoguba

Matematyka
Katarzyna Niemancewicz
Małgorzata Romaniuk
Agnieszka Rybołowicz
Maria Stankiewicz

Fizyka
Mirosław Kubala
Marek Trosko

Chemia
Iwona Golonko
Tamara Jakoniuk

Biologia
Jolanta Kulesza
Wanda Kulesza

Geografia
Katarzyna Klimczuk - Sałaj

Plastyka
Joanna Selwesiuk

Muzyka
Joanna Selwesiuk

Zajęcia techniczne
Irena Sokół

Informatyka
Jarosław Geniusz
Irena Sokół

Wychowanie fizyczne
Anna Cichończyk
Piotr Cisz
Renata Gontowska
Kamil Lewandowski
Agnieszka Sadowska
Małgorzata Sobolewska
Arkadiusz Timofiejuk

Język niemiecki
Katarzyna Jachnik
Krzysztof Zwierzyński

Język francuski
Jolanta Kulesza

Język białoruski
Elżbieta Rudkowska

Język rosyjski
Elżbieta Rudkowska

Język włoski
Małgorzata Koćmierowska

Religia
ks. Dariusz Grelecki
Katarzyna Skłodowska
Anna Tomaszewska

Religia prawosławna
Ewa Siegień

Wychowanie do życia w rodzinie
Barbara Kuczyńska

Edukacja dla bezpieczeństwa
Irena Sokół

Strzelectwo
Arkadiusz Timofiejuk

Zajęcia artystyczne
Joanna Selwesiuk

 

pozostali nauczyciele:

Biblioteka
Violetta Jankowska
Anna Stasiewicz-Dakało

Klub szkolny
Aneta Byliniak
Renata Grygorowicz

Zmieniony: Środa, 30 Listopad 2016 13:12
 


Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!