Wakacje już za:

Konkurs „Szkoła młodych patriotów” PDF Drukuj Email
Wtorek, 12 Grudzień 2017 23:16
Drodzy uczniowie!
Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie „Szkoła młodych patriotów”, do którego przystąpiła nasza szkoła. Przed nami realizacja następujących zadań:

Przygotowanie plakatu „100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości”. Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia do p. J. Kruk, B. Kuczyńskiej, M. Sokół i K. Szczęsnowicz. Prace należy dostarczyć do 13.01.2018r. wyżej wymienionym nauczycielom. Najlepsze prace nagrodzone zostaną premią z plastyki + 0,2

Przeprowadzenie sondażu wśród uczniów, nauczycieli, mieszkańców miejscowości nt. postaw patriotycznych oraz roli patriotyzmu lokalnego.  Zgłoszenia przyjmuje i wskazówek udziela B. Kuczyńska. Premia z historii do +0,3. Zadanie należy wykonać w lutym 2018 r..

Konkursu wiedzy pt. „Historia Podlasia a patriotyzm”. Konkurs odbędzie się w kwietniu. Najlepsi uczniowie zostaną nagrodzeni premią z historii lub wos-u do +0,3. Zapisy u nauczycieli historii.

Konkursu recytatorski o tematyce patriotycznej, odbędzie się w marcu. Zgłoszenia w bibliotece. Premia dla zwycięzców +0,2 z języka polskiego.

Konkurs pieśni patriotycznych, odbędzie się w kwietniu. Zgłoszenia przyjmuje p. J. Kruk. Zwycięzcy otrzymają premię +0,2 z zajęć artystycznych.

Przygotowanie Kodeksu Postaw Patriotycznych. Zgłoszenia przyjmuje p. B. Kuczyńska. Premia z historii lub wos-u do +0,2. Zadanie należy zrealizować do 25 marca 2018r.

Praca literacka- Motyw „małe ojczyzny w literaturze” –  Zgłoszenia u p. D. Łukaszewicz i E. Werder. Prace należy dostarczyć do 21.02.2018r. Premia z języka polskiego za  najlepsze prace do +0,3

Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś interesującego dla siebie. Czekamy na zgłoszenia.

 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!